DLACZEGO MY? 

FACHOWE DORADZTWO

 

Oferujemy wszystkim Klientom nasze zaangarzowanie i doradztwo w zakresie wyboru kupowanych towarów. Jeśli nie do końca wiesz co powinieneś kupić, to śmiało skorzystaj z naszej pomocy. Poproś o doradztwo, a my pomożemy Ci wybrać najlepsze dla Ciebie produkty! 

 

 

ATRAKCYJNE CENY

 

Na zdecydowaną większość produktów możemy się pochwalić najlepszymi cenami w regionie. Jeśli jednak znalazłeś produkt dużo tańszy, to zawsze śmiało możesz zapytać o dodatkowy rabat. Jeżeli będziemy w stanie, to dostosujemy cenę do Twoich możliwości. Pamiętaj, zależy nam na tym, abyś współpracował właśnie z nami! 

 

 

OBSŁUGA KLIENTA

 

Kładziemy nacisk na najwyższą jakość obsługi i sprawną komunikację z Klientem począwszy od pierwszego kontaktu aż po obsługę posprzedażową i gwarancyjną. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zawsze służymy radą i wsparciem.

 

 

WYDŁUŻONY TERMIN ZWROTU DO 30 DNI

 

Ze względu na nieżadko wydłużony czas budowy lub remontu wydłużyliśmy termin zwrotu towarów z 14 ustawowych dni zwrotu aż do 30 dni. Jesteśmy świadomi niespodzianek, które mogą zaskoczyć niejednego klienta podczas trwających prac budawlanych. Pragniemy dołożyć wszelkich starań, aby ten proces przebiegał bez niepotrzebych komplikacji.

 

 

PEŁNA SATYSFAKCJA GWARANTOWANA

 

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas kluczową kwestią. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zadowoleni Klienci oznaczają długoterminową współpracę z korzyścią dla obu stron oraz dalsze polecenia. Lata doświadczeń pozwalają nam na przeprowadzenie szybkich i bezproblemowych transakcji.

 
POLITYKA COOKIES: Strona pszczolka-czluchow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Stosujemy je np. w celach zapamiętywanie preferencji i ustawień i zbierania danych dla celów statystyk. Więcej informacji - polityka prywatności.


RODO: przetwarzanie danych osobowych - więcej informacji.