LISTWY STYROPIANOWEListwy sufitowe styropianoweto ciekawa propozycja dla osób, które lubią oryginalność i niepowtarzalny styl. Zamiast kleić tapety, które są nietrwałe i niemodne, można ozdobić pomalowaną ścianę w inny sposób.

 

Listwa przysufitowa świetnie pasuje jako dekoracja przy suficie, w górnej części ściany. Ich wyjątkowy kształt odmieni nawet nudne wnętrze i doda mu klasy. Listwy tego typu świetnie sprawdzą się zarówno w salonie, który zmienią w styl grecki. Dzięki zastosowaniu styropianu pokrytego tynkiem sztukatorskim, mogą być zastosowane w każdym wnętrzu. Do wyboru mamy wiele wzorów pasujących zarówno do nowoczesnych jak i klasycznych wnętrz. W nowoczesnych wnętrzach listwy styropianowe sprawdzą się w zestawieniu z klasycznymi skórzanymi meblami, nadając wnętrzu eklektycznego charakteru. We wnętrzach w stylu retro, listwy podkreślą jeszcze bardziej ich charakter oraz dodadzą elegancji. Jeśli posiadamy na ścianach pęknięcia, to dekory tego typu skutecznie je zamaskują i wzmocnią strukturę ściany. 
POLITYKA COOKIES: Strona pszczolka-czluchow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Stosujemy je np. w celach zapamiętywanie preferencji i ustawień i zbierania danych dla celów statystyk. Więcej informacji - polityka prywatności.


RODO: przetwarzanie danych osobowych - więcej informacji.