MIŁOŚNIK MOTORYZACJIPo czym poznać prawdziwego fana motoryzacji? Po tym, jak dba o swoje auto! Trzyma się z dala od myjni automatycznych i w razie możliwości swój samochód myje zawsze sam. W związku z tym wychodzimy Wam na przeciw. W swojej ofercie posiadamy kosmetyki i artykuły samochodowe marki Bottari oraz wyroby dedykowane dla lakierników firmy Novol.

 

Produkty te dostosowane są do wszechstronnych zadań, które mają odświeżyć wygląd auta i sprawić, że będzie wyglądało jak z salonu, a przede wszystkim chronić auto przed czynnikami zewnętrznymi. Chyba nie musimy Cię przekonywać, że nawet kilkunastoletni samochód może wyglądać perfekcyjnie, jeśli się o niego odpowiednio zadba?

 

Natomiast akcesoria samochodowe, które warto mieć na wyposażeniu auta zależą od indywidualnych potrzeb kierowcy. Jednak zawsze warto zaopatrzyć się w ładowarkę samochodową, małe żarówki, latarkę, apteczkę, w sezonie zimowym skrobaczkę do szyb i szczotkę do śniegu oraz płyn do spryskiwaczy.
POLITYKA COOKIES: Strona pszczolka-czluchow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Stosujemy je np. w celach zapamiętywanie preferencji i ustawień i zbierania danych dla celów statystyk. Więcej informacji - polityka prywatności.


RODO: przetwarzanie danych osobowych - więcej informacji.